Medewerkers

Ivan De Keyser
Afgevaardigd bestuurder
Tel: +32 (0)9 389 69 80
Fax: +32 (0)9 389 69 81
directie@breydelchimaygroup.be
Directie
Luc Verhulst
Afgevaardigd bestuurder
Tel: 09 389 69 80
luc.verhulst@breydelchimaygroup.be
Directie
Nancy De Sloovere
Boekhouding
Tel: +32 (0)9 389 69 80
Fax: +32 (0)9 389 69 81
.
Boekhouding
Nancy Van Assche
Besteldienst, administratie en personeel
Tel: +32 (0)9 389 69 80
Fax: +32 (0)9 389 69 81
personeel@breydelchimaygroup.be
Administratie
Annick Bontinck
Besteldienst en administratie
Tel: +32 (0)9 389 69 80
Fax: +32 (0)9 389 69 81
orders@breydel.be
Administratie
Erik Campens
Co├Ârdinatie Promotiecentrum
Tel: +32 (0)9 389 69 80
Fax: +32 (0)9 389 69 81
promotiecentrum@breydel.be
Administratie
Frans Boone
Commercieel verantwoordelijke
Tel: +32 (0)9 389 69 82
Fax: +32 (0)9 389 69 81
commercieel@breydelchimaygroup.be
Commercieel
Koen Van Bouchaute
Commercieel afgevaardigde West-Vlaanderen & Oost-Vlaanderen
Tel: +32 (0)476 735 469
Fax: +32 (0)9 389 69 81
koen@breydelchimaygroup.be
Commercieel
Bert De Bondt
Commercieel afgevaardigde Antwerpen, Vlaams-Brabant & Limburg
Tel: +32 (0)472 42 82 51
Fax: +32 (0)9 389 69 81
bert@breydelchimaygroup.be
Commercieel
Esther Bracke
Marketing
Tel: +32 (0)9 389 69 83
Fax: +32 (0)9 389 69 81
marketing@breydelchimaygroup.be
Marketing
Etienne Nellis
Commercieel afgevaardigde Luik, Namen en Luxemburg
Tel: +32 (0)472 42 82 56
Fax: +32 (0)9 389 69 81
etienne@breydelchimaygroup.be
Commercieel
Marc Ghyselen
Commercieel afgevaardigde regio Waals-Brabant, Brussels Hoofdstedelijk Gewest en Henegouwen
Tel: +32 (0)473 97 09 66
Fax: +32 (0)9 389 69 81
marc@breydelchimaygroup.be
Commercieel
Katrien Vanden Berghe
Kwaliteitsverantwoordelijke
Tel: +32 (0)9 389 69 80
Fax: +32 (0)9 389 69 81
kwaliteit@breydel.be
Kwaliteit / Milieu
Patrick Vandevelde
Productie verantwoordelijke
Tel: +32 (0)9 389 69 80
Fax: +32 (0)9 389 69 81
productie@breydel.be
Productie
Gwen Van Belle
Operationeel verantwoordelijke
Tel: +32 (0)9 389 69 80
Fax: +32 (0)9 389 69 81
operationeel@breydel.be
Productie